Hazır Stok          Distribütör          Teklif İste
Endüstriyel Aşınma Direnci için Yüksek Sıcaklık Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli
Buradasınız: Ev » Ürünler » Termal Püskürtme Teli » Endüstriyel Aşınma Direnci için Yüksek Sıcaklık Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli

yükleniyor

Şurada paylaş:
facebook paylaşım butonu
twitter paylaşım butonu
hat paylaşma butonu
wechat paylaşım düğmesi
linkedin paylaşım butonu
ilgi alanı paylaşma düğmesi
whatsapp paylaşım butonu
bu paylaşım düğmesini paylaş

Endüstriyel Aşınma Direnci için Yüksek Sıcaklık Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli

NiAl 95/5 veya TAFA 75B olarak da bilinen Ni95Al5 termal püskürtme telimiz, %95 nikel ve %5 alüminyumdan oluşan yüksek performanslı bir nikel alüminyum alaşımıdır. Bu çok yönlü tel, ark püskürtme ve alev püskürtme işlemleri için özel olarak tasarlanmış olup oksidasyona, korozyona ve aşınmaya karşı olağanüstü koruma sağlayan yoğun, yapışkan kaplamalar sağlar.
  • Inconel 625,Ni95Al5,45CT,Monel 400,k500,Cr20Ni80,HC-276

  • DLX

  • Parlak / özelleştirilmiş

  • ISO9001

  • 5 kg

  • 7-20 gün

  • Ark Püskürtme / Alev Püskürtme

  • Nikel-Alüminyum

Kullanılabilirlik:
Sor

Ürün Açıklaması

Genel Bakış : Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli

Termal Püskürtme Teli

Açıklaması Ni95Al5 Termal Püskürtme Telinin

DLX Alloy, Ni95Al5 termal püskürtme teli üretir ve tedarik eder.termal sprey kaplama uygulamaları için tasarlanmış nikel-alüminyum alaşımlı bir tel olan

Ni95Al5 yaklaşık %95 nikel ve %5 alüminyum içerir ve genellikle yapışkan nikel-alüminyum kaplamalar üretmek için termal sprey besleme stoğu olarak kullanılır.

Tel, uyumlu ark püskürtme ve alev püskürtme işlemleri için uygundur ve bağ kaplamaları, korozyon koruması, aşınmaya dayanıklı kaplama sistemleri ve seçilmiş yüksek sıcaklık uygulamaları için kullanılabilir.

DLX Alloy, müşteri ve ekipman gereksinimlerine göre özelleştirilmiş çaplarda, bobin veya makara konfigürasyonlarında ve paketleme seçeneklerinde Ni95Al5 termal püskürtme teli sağlar.

Ni95Al5 termal püskürtme teliNi95Al5 nikel alüminyum termal püskürtme teli

Özelliği Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli

  • Nikel Alüminyum Alaşımı ile Yoğun Kaplama Oluşumu

    Termal sprey yapıştırma kaplamalarında güvenilir yapışma için yüksek yapışma mukavemeti (alev spreyinde ≥55 MPa, ark spreyinde ≥70 MPa) elde eder.

  • Endüstriyel Ortamlarda Yüksek Sıcaklık Oksidasyon Direnci

    1400°C'ye kadar aşırı ısıya dayanır ve türbin kanatları gibi sıcak yüzey uygulamalarında bozulmayı önler.

  • Metal Püskürtme Teli İçin Üstün Aşınma ve Aşınma Direnci

    Çizilmeye ve mekanik aşınmaya karşı koruma sağlayarak endüstriyel bileşenlerin ömrünü uzatır.

  • Ni95Al5 Telinde Korozyon ve Isı Şoku Direnci

    Aşındırıcı ortamlarda mükemmel koruma sağlar, zorlu kimyasal ve termal döngü koşulları için idealdir.

  • Çok Yönlü Ark ve Alev Püskürtme Uyumluluğu

    Standart termal püskürtme ekipmanı kullanılarak uygulanması kolay olup düzgün çalışma ve tutarlı sonuçlar sağlar.

Videosu Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli

DLX Alloy'un Termal Püskürtme Teli, enerji üretimi ve atık işlemedeki kritik varlıklar için benzersiz yüksek sıcaklık koruması sağlar. Rekabetçi toptan satış fiyatları, toplu indirimler ve dünya çapında nakliye sunan DLX Alloy, zorlu endüstriyel kaplama gereksinimlerinize göre uyarlanmış yüksek performanslı, güvenilir Termal Püskürtme Teli çözümleri sunar.

Şartname

Özellikleri Ni95Al5 Termal Püskürtme Telinin

Termal Püskürtme TeliTermal Püskürtme Teli

Öğe İnkonel 625 Ni95Al5 45CT Monel 400 Monel K500 HC-276 Cr20Ni80
C ≤0,05 ≤0,02 0.01-0.1 ≤0,04 ≤0,25 ≤0,02 ≤0,08
Mn ≤0,4 ≤0,2 ≤0,2 2,5-3,5 ≤1,5 ≤1,0 ≤0,06
Fe ≤1,0 Yok ≤0,5 ≤1,0 ≤1,0 4.0-7.0 Yok
P ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,02
S ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01
Si ≤0,15 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,15 ≤0,5 ≤0,08 0,75-1,6
Cu Yok Yok Yok dinlenmek 27-33 Yok Yok
Ni dinlenmek dinlenmek dinlenmek 65-67 dinlenmek dinlenmek dinlenmek
ortak Yok Yok Yok Yok Yok Yok Yok
Al ≤0,4 4-5 Yok ≤0,5 2.3-3.15 Yok Yok
Ti ≤0,4 0.4-1 0.3-1 2.0-3 0,35-0,85 Yok Yok
CR 21.5-23 ≤0,2 42-46 Yok Yok 14.5-16 20-23
Not 3.5-4.15 Yok Yok Yok Yok Yok ≤1,0
Ay 8.5-10 Yok Yok Yok Yok 15-17 Yok
V Yok Yok Yok Yok Yok ≤0,35 Yok
K Yok Yok Yok Yok Yok 3.0-4.5 Yok
Safsızlıklar ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5

Ark püskürtme için Ni95Al5 tel

Ni95Al5 nikel alüminyum termal püskürtme teliNi95Al5 nikel alüminyum termal püskürtme teli

TERMAL PÜSKÜRTME TELİ

Uygulama Alanı

Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli Uygulama Alanı

  • Termal Püskürtme Telli Havacılık ve Uzay Türbini Kanat Koruması

    Yüksek sıcaklıktaki motorlarda oksidasyona ve aşınmaya karşı direnç sağlamak amacıyla sıcak bölüm bileşenlerinin kaplanması için idealdir.

  • NiAl 95/5 Bond Kaplamalar Kullanılarak Endüstriyel Makine Restorasyonu

    Aşınmış milleri, silindirleri ve pistonları onarır, boyutları eski haline getirir ve üretim ortamlarında dayanıklılığı artırır.

  • Petrol ve Gaz Ekipmanları Yüzey İyileştirme

    Aşındırıcı ve kimyasal ortamlara maruz kalan borular, vanalar ve sondaj aletleri için korozyona dayanıklı katmanlar sağlar.

  • Isı Direnci için Enerji Santrali Bileşen Kaplaması

    Enerji üretim tesislerinde kazan parçalarını ve ısı eşanjörlerini termal şok ve oksidasyondan korur.

  • Otomotiv ve Deniz Aşınmasına Karşı Koruma Uygulamaları

    Motor parçalarının ve gemi bileşenlerinin yeniden inşasında kullanılır ve yüksek aşınma senaryolarında çizilmeye karşı dayanıklılık sunar.

TERMAL PÜSKÜRTME TELİ

DLX Avantajı

Ni95Al5 Termal Püskürtme Telinin Avantajı

DLX ALAŞIMI

DLX ALLOY Hakkında

C H ANGZHOU DLX ALLOY CO, LTD  2002 yılında kurulmuş olup, ,özel alaşımlı malzemelerin araştırılması ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

Üretim yeteneklerimiz şunları içerir:

  • Erime

  • Çizim

  • Isıl işlem

  • Yüzey bitirme

  • Test

  • Kalite denetimi

Aşağıdakileri içeren formlarda nikel bazlı, bakır bazlı ve demir bazlı alaşım malzemeleri üretiyoruz ve tedarik ediyoruz:

  • Tel

  • Şerit

  • Kurdele

  • Çubuk

  • Tüp

  • Plaka

DLX Alloy, ISO 9001 kalite yönetim sistemini işletiyor ve aynı zamanda SGS sertifikasına da sahip olduğunu belirtiyor.

Ni95Al5 termal püskürtme teli için müşterilerimize malzeme özellikleri, özelleştirilmiş tel boyutları, paketleme, denetim gereklilikleri ve uluslararası sevkiyat konularında destek sağlıyoruz.


DLX ALAŞIMIDLX ALAŞIMI

DLX ALLOY'un Avantajı

  • Toptan ve Toplu İndirimler  – Büyük hacimli siparişler için özel fiyatlandırma.

  • Hızlı ve Küresel Gönderi  – Dünya çapında güvenilir teslimat seçenekleri.

  • Sertifikalı ve Yüksek Kaliteli Malzeme  – AWS, ASTM ve ISO standartlarını karşılar.

  • Özel Sipariş Boyutları  – Makara, bobin ve boy kesme seçenekleri mevcuttur.

  • Garantili Stok Durumu  – Anında sevkiyata hazır.

  • Özel Özelleştirme Hizmetleri – Benzersiz gereksinimlerinize uyacak kişiselleştirilmiş alaşım özellikleri ve tel konfigürasyonları sunar.

  • Sağlanan örnekler – Test için örnekler sağlayarak mükemmel ürünü güvenle seçmenizi sağlar.

DLX ALAŞIMI

TERMAL PÜSKÜRTME TELİ

DLX ALAŞIMI

SSS

DLX Ni95Al5 Termal Püskürtme Teli Hakkında SSS

1. Ni95Al5 ne anlama geliyor?

Ni95Al5, nominal bileşimi yaklaşık %95 nikel ve %5 alüminyum olan bir nikel-alüminyum alaşımını ifade eder.

2. Ni95Al5 teli ne için kullanılır?

Ni95Al5 teli yaygın olarak termal sprey bağ kaplamaları, ara kaplamalar, korozyon koruması, aşınma koruması ve seçilmiş yüksek sıcaklıkta kaplama uygulamaları için kullanılır.

3.Ark püskürtme için Ni95Al5 teli kullanılabilir mi?

Evet. Ni95Al5 teli uyumlu ark püskürtme ekipmanıyla kullanılabilir. Ekipman ve kaplama spesifikasyonuna göre doğru çap ve sprey parametreleri seçilmelidir.

4. Alev püskürtme için Ni95Al5 teli kullanılabilir mi?

Evet. Uyumlu alev püskürtme sistemleri için Ni95Al5 tel de temin edilebilir.

5.Ni95Al5 bağ kaplaması olarak uygun mudur?

Evet. Ni95Al5, çok katmanlı termal püskürtme sistemlerinde yaygın olarak nikel-alüminyum bağ kaplaması veya ara katman olarak kullanılır.

TERMAL PÜSKÜRTME TELİ

Öncesi: 
Sonraki: 
Temas etmek

İletişime Geçin

Hammadde, üretim süreçleri ve bitmiş ürünler de dahil olmak üzere her aşamada kapsamlı kalite kontrolü uyguluyoruz.
E-posta dlx-group@dlx-alloy.com
Telefon 13218680935
Adres NO.32 Batı Taihu Yolu, Xinbei Bölgesi, Changzhou, Jiangsu, Çin
Bizi takip edin
Sorgu
Ürünler
Hakkımızda
© TELİF HAKKI 2025 CHANGZHOU DLX ALLOY CO., LTD. HER HAKKI SAKLIDIR.