Klaar voorraad          Distributeur          Vraag een offerte aan
Hoogwaardige leverancier van Thermische spuitdraad - Inconel 625, Monel 400
U bevindt zich hier: Thuis » Producten » Thermische spuitdraad » Hoogwaardige leverancier van Thermische spuitdraad - Inconel 625, Monel 400

laden

Deel met:
knop voor delen op Facebook
Twitter-deelknop
knop voor lijn delen
knop voor het delen van wechat
linkedin deelknop
knop voor het delen van Pinterest
WhatsApp-knop voor delen
deel deze deelknop

Hoogwaardige leverancier van Thermische spuitdraad - Inconel 625, Monel 400

Thermische spuitdraad s, bekend om hun uitzonderlijke corrosieweerstand en prestaties bij hoge temperaturen, zijn essentieel in beschermende coatingtoepassingen. Onze hoogwaardige thermische spuitdraad s in legeringen zoals Inconel 625 en Monel 400 voldoen aan strenge industrienormen en leveren superieure duurzaamheid en betrouwbaarheid.
  • Inconel 625, Monel 400

  • DLX

  • Helder, geoxideerd

  • ISO9001

  • 5 kg

  • 10-25 dagen

Beschikbaarheid:

Productbeschrijving

Overzicht

Thermische spuitdraad

Beschrijving van Thermische spuitdraad s

Thermische spuitdraden , met name Inconel 625 en Monel 400, zijn hoogwaardige legeringen op nikkelbasis, ontworpen voor geavanceerde thermische spuittoepassingen. Inconel 625 biedt uitstekende weerstand tegen oxidatie en corrosie bij hoge temperaturen, terwijl Monel 400 uitblinkt in zure en mariene omgevingen. Als vertrouwde thermische spuitdraad leverancier levert DLX deze hoogwaardige thermische spuitdraad s in verschillende diameters voor boogspuiten, vlamspuiten en HVOF-processen, waarbij ze voldoen aan de ASTM- en AWS-normen voor betrouwbare, hoogwaardige coatings.

Onze thermische spuitdraad s zijn verkrijgbaar in diameters van 0,8 mm tot 4,0 mm, ideaal voor beschermende lagen op substraten onder zware omstandigheden. Of u nu op zoek bent naar Inconel 625 thermische spuitdraad voor toepassingen met hoge temperaturen of Monel 400 thermische spuitdraad voor corrosiebarrières, DLX garandeert zuiverheid, consistentie en prestaties als uw favoriete leverancier van thermische spuitdraad .

THERMISCHE SPUITDRAADTHERMISCHE SPUITDRAAD

Kenmerk van Thermische spuitdraad s

✔Uitzonderlijke corrosiebestendigheid

 Biedt superieure bescherming tegen zuren, zeewater en oxidatie, waardoor het essentieel is voor de maritieme en chemische industrie als belangrijk kenmerk van onze thermische spuitdraad s.

✔Stabiliteit bij hoge temperaturen

Behoudt mechanische eigenschappen tot 1000°C, perfect voor Inconel 625 thermische spuitdraad in de lucht- en ruimtevaart en energieopwekking.

✔Uitstekende slijtvastheid

Vormt dichte, harde coatings om erosie tegen te gaan, een kenmerk van hoogwaardige thermische spuitdraad s zoals Monel 400.

✔Sterke hechting en hechtsterkte

Zorgt voor duurzame coatings op diverse substraten, waardoor de betrouwbaarheid bij industriële thermische spuittoepassingen wordt vergroot.

✔Veelzijdige verwerkingscompatibiliteit

Geschikt voor meerdere spuitmethoden, met aanpasbare afwerkingen voor optimale prestaties van thermische spuitdraad .

Video van Thermische spuitdraad s

DLX Alloy 's Thermische spuitdraad bieden ongeëvenaarde bescherming tegen hoge temperaturen voor kritieke activa in de energieopwekking en afvalverwerking. Met concurrerende groothandelsprijzen, bulkkortingen en wereldwijde verzending biedt DLX Alloy krachtige, betrouwbare Thermische spuitdraad oplossingen die zijn afgestemd op uw veeleisende industriële coatingvereisten.

Specificatie

Specificatie van Thermische spuitdraad s

Thermische spuitdraadThermische spuitdraad

MIG 0,80 mm 1,0 mm 1,2 mm 1,6 mm
TIG 1,6 mm * 1000 mm
2,0 mm * 1000 mm
2,4 mm * 1000 mm
3,2 mm * 1000 mm
4,0 mm * 1000 mm
Item Inconel 625 Ni95Al5 45CT Monel 400 Monel K500 HC-276 Cr20Ni80
C ≤0,05 ≤0,02 0,01-0,1 ≤0,04 ≤0,25 ≤0,02 ≤0,08
Mn ≤0,4 ≤0,2 ≤0,2 2,5-3,5 ≤1,5 ≤1,0 ≤0,06
Fe ≤1,0 N.v.t ≤0,5 ≤1,0 ≤1,0 4,0-7,0 N.v.t
P ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,02
S ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01 ≤0,01
Si ≤0,15 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,15 ≤0,5 ≤0,08 0,75-1,6
Cu N.v.t N.v.t N.v.t rest 27-33 N.v.t N.v.t
Ni rest rest rest 65-67 rest rest rest
Co N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t
Al ≤0,4 4-5 N.v.t ≤0,5 2.3-3.15 N.v.t N.v.t
Ti ≤0,4 0,4-1 0,3-1 2,0-3 0,35-0,85 N.v.t N.v.t
Cr 21,5-23 ≤0,2 42-46 N.v.t N.v.t 14,5-16 20-23
Nb 3,5-4,15 N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t ≤1,0
ma 8,5-10 N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t 15-17 N.v.t
V N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t ≤0,35 N.v.t
W N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t N.v.t 3,0-4,5 N.v.t
Onzuiverheden ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5 ≤0,5

fabriek

PAKKETpakket

THERMISCHE SPUITDRAAD

Toepassingsgebied

Toepassingsgebied van Thermische spuitdraad s

1. Mijnbouw- en bouwapparatuur

  • Coatt componenten zoals transportschroeven, trechters en brekeronderdelen om slijtage te voorkomen.

  • Verlengt de levensduur van apparatuur die wordt blootgesteld aan krachtige en schurende omgevingen.

2. Olie- en gasindustrie

  • Toegepast op boorgereedschap, pomphuizen en kleppen om erosie en mechanische belasting te weerstaan.

  • Inconel 625 thermische spuitdraad voor turbinebladen, ketelbuizen en warmtewisselaars in omgevingen met hoge temperaturen.

3. Energieopwekking

  • Beschermt turbinebladen, ketelbuizen en warmtewisselaaroppervlakken tegen slijtage en corrosie.

  • Zorgt voor prestaties en efficiëntie op de lange termijn bij gebruik bij hoge temperaturen.

4. Staal- en metaalverwerking

  • Wordt gebruikt voor het coaten van rollen, geleidestangen en mallen om voortijdige slijtage en materiaalverlies te voorkomen.

  • Verbetert de productiviteit en verlaagt de operationele kosten door de levensduur van apparatuur te verlengen.

5. Landbouw- en industriële machines

  • Biedt een slijtvaste coating voor ploegscharen, snijbladen en industriële mengapparatuur.

  • Vermindert apparatuurstoringen en zorgt voor consistente prestaties bij intensief gebruik.

THERMISCHE SPUITDRAAD

DLX Voordeel

Voordeel van Thermische spuitdraad s

DLX ALLOY

Ongeveer DLX ALLOY

C H ANGZHOU DLX ALLOY CO, LTD  werd opgericht in 2002 en heeft een ISO9001 International Quality Management System-certificaat en SGS-certificaat. Onze fabriek is professioneel in het onderzoeken en produceren van speciaal legeringsmateriaal. Van smelten, trekken, warmtebehandeling, afwerken en testen. Wij bieden legeringen op nikkelbasis, koperbasis en ijzerbasis, waaronder superlegeringen, lasmaterialen, anticorrosielegeringen, precisielegeringen, FeCrAl legering, { NiCr legering, CuNi legering, thermokoppel en dergelijke, in de vorm van draad, strip, lint, staaf, buis, plaat.

DLX ALLOYDLX ALLOY

Voordeel van DLX ALLOY

  • Groothandel- en bulkkortingen  – Speciale prijzen voor bestellingen van grote volumes .

  • Snelle en wereldwijde verzending  – Betrouwbare wereldwijde bezorgopties.

  • Gecertificeerd en hoogwaardig materiaal  – Voldoet aan de AWS-, ASTM- en ISO-normen.

  • Aangepaste bestelformaten  – Verkrijgbaar in spoelen, spoelen en op lengte gesneden opties.

  • Gegarandeerde voorraadbeschikbaarheid  – Klaar voor onmiddellijke verzending.

  • Op maat gemaakte maatwerkdiensten – Biedt gepersonaliseerde legeringsspecificaties en draadconfiguraties om aan uw unieke vereisten te voldoen.

  • Meegeleverde monsters – Biedt monsters om te testen, zodat u met vertrouwen het perfecte product kunt kiezen.

DLX ALLOY

THERMISCHE SPUITDRAAD

DLX ALLOY

Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over Thermische spuitdraad s

1. Waarom kiezen voor onze Thermische spuitdraad s?

  • Fabrieks directe levering met concurrerende groothandelsprijzen

  • Aangepaste formaten en grote voorraadbeschikbaarheid

  • Snelle wereldwijde verzending en betrouwbare industriële levering

  • Gegarandeerde hoge zuiverheid voor elektronische en industriële toepassingen

2. Hoe lang is de levertijd?

Het hangt af van de hoeveelheid van de bestelling, 10-30 dagen voor kleine bestellingen. Voor grote bestellingen duurt het 60 dagen.

3. Accepteert u de productie van OEM / ODM ?

Ja! Wij accepteren productie van OEM / ODM . U kunt ons uw monsters of tekeningen toesturen.

4.Wat zijn uw betalingsvoorwaarden? 

T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram, Paypal

5.Kan ik uw fabriek bezoeken voordat ik een bestelling plaats?

Ja, u bent van harte welkom om onze fabriek te bezoeken. Wij zijn blij dat we de kans krijgen om elkaar te leren kennen.

6.Waar is uw productiebasis?

Wij vervaardigen onze producten in Jiangsu, China en verzenden ze zo snel mogelijk vanuit China naar uw land, wat meestal afhangt van uw productvereisten en hoeveelheid.

7. Kunt u monsters sturen?

Ja, dat kunnen we.

THERMISCHE SPUITDRAAD

Vorig: 
Volgende: 
Contact

Neem contact op

We implementeren uitgebreide kwaliteitscontrole in elke fase, inclusief grondstoffen, productieprocessen en eindproducten.
E-mail dlx-group@dlx-alloy.com
Telefoon 0086- 13218680935
Adres NO.32 West Taihu Road, Xinbei-district, Changzhou, Jiangsu, China
Volg ons
Navraag
Producten
Over ons
© COPYRIGHT 2025 CHANGZHOU DLX ALLOY CO., LTD. ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.